Výběr zboží

Zákazník má možnost si zboží vyhledat v hlavním vyhledávači ( v pravém horním rohu, kde je ikona lupy ). Zde stačí zadat klíčové slovo nebo název produktu. Další možností je vyhledání produktu pomocí oborové kategorie ( hlavní horní lišta webu). Pokud hledáme konkrétní produkt nebo řešení můžeme využít vyhledávající filtr, který se nachází na levé boční straně.

Ceny 

Ceny jsou uváděny včetně DPH 21% a jsou koncové. Součástí dodávky je dodací list a faktura. Veškeré ceny včetně akčních platí do odvolání nebo vyprodání zásob. Pokud máte zboží objednané a objednávku potvrzenou, platí cena, za kterou jste zboží objednali bez ohledu na změny. 

Objednávka

Vytvořená objednávka musí být vždy zaslána písemně přes email store@anker-technology.com nebo vytvořená na webu www.anker-technology.com. Zákazník může vytvořit telefonickou objednávku, ale je vždy nutné jí následně písemně potvrdit.

Potvrzení objednávky

Každá přijatá objednávka je zaevidována a následně elektronicky potvrzena. Zákazník si zkontroluje veškeré údaje ( fakturační a dodací údaje), zboží ( tip, velikost a cenu) a dopravu (variantu dopravy, kterou si zadal). Pokud zjistí chybu je nutné obratem informovat prodejce na uvedeném čísle. 

Stornování objednávky

Odeslanou objednávku je možné stornovat v okamžiku kdy dorazí potvrzení objednávky. Při obdržení objednávky je možné zboží vrátit bez udání důvodu ( dle všeobecných obchodních podmínek).

Doprava

Zákazník má možnost výběru dopravy zboží. Nabízíme možnost dopravy přes dopravní službu ULOŽENKA, DPD a TOPTRANS. V okamžiku potvrzení objednávky se sjednává doprava. Pokud je objednávka přijatá do 9:00 hodin je z pravidla ten pracovní den odeslána. Objednávky přijaté  po 9:00 hodin se odesílají následující pracovní den. V rámci svátků odesíláme tak, aby zboží dlouho nebylo na skladu přepravce.