Společnost ANKER technology s.r.o. je vysoce specializovaná výrobní a obchodní společnost, která se dlouhodobě orientuje na problematiku ochrany a údržby povrchů materiálů. Za tímto účelem aktivně využíváme spolupráci odborníků a výzkumných laboratoří v rámci EU. Naše produktové portfolio vychází z dlouhodobých zkušeností odborníků v daných oborech a z inovativních výzkumů sloužících k nacházení nových, moderních a vysoce účinných aplikačních systémů. Na vývoji nových produktů se společnost ANKER technology s.r.o. aktivně podílí.

ANKER technology s.r.o. vyvíjí a vyrábí produkty nejen pro svoji vlastní obchodní činnost, ale ve stále větší míře na základě požadavků zákazníků, kteří dále zajišťují distribuci vysoko jakostních produktů společnosti ANKER technology s.r.o. pod vlastní obchodní značkou. Zákazníkům, kteří se rozhodli využít možnosti privátní značky, nabízíme nejen špičkové produkty, ale také odborné zázemí, ucelené profesionální aplikační postupy a technické poradenství.

ANKER technology s.r.o. je českou společností založenou v roce 2009 v Plzni. Hlavním cílem společnosti je nabídka kvalitních, vysoce funkčních produktů určených nejen pro profesionální použití.