Nano impregnační pasta NanoPoliture

POPIS VÝROBKU

NanoPoliture je impregnační nano pasta bez obsahu silikonů, vhodná zejména pro renovaci starých zašlých barev a laků. V kombinaci s přípravkem NanoRepol slouží k dvoufázovému ošetření extrémně zatěžovaných lakovaných dílů.

VYBERTE VARIANTU

Nano impregnační pasta NanoPoliture 150 ml EAN: 8594179530977 Interní kód: NY23000010 Váha: 0,207 kg Záruka: 12 měsíců Dostupnost: Vyprodáno 199 CZK
Nano impregnační pasta NanoPoliture 2 +1 ZDARMA 150 ml EAN: 8594179530977 Interní kód: NY23000010B Váha: 0,62 kg Záruka: 12 měsíců Dostupnost: Vyprodáno 398 CZK
Nano impregnační pasta NanoPoliture 1 l EAN: 8594179530984 Interní kód: NY23000100 Váha: 1,149 kg Záruka: 12 měsíců Dostupnost: Skladem 999 CZK
Nano impregnační pasta NanoPoliture 2 +1 ZDARMA 1 l Interní kód: NY23000100B Dostupnost: Vyprodáno -1 CZK


DOPORUČUJEME K VYBRANÉMU ZBOŽÍ

UŽITEČNÉ DOPLŇKY

NanoPoliture je impregnační nano pasta bez obsahu silikonů, vhodná zejména pro renovaci starých zašlých barev a laků. V kombinaci s přípravkem NanoRepol slouží k dvoufázovému ošetření extrémně zatěžovaných lakovaných dílů. Pastu lze použít i samostatně k ošetření nových nebo nově nalakovaných povrchů. NanoPoliture obnovuje lesk, rozjasňuje barvy, zaceluje drobné poškození laku a zároveň chrání před usazováním minerálních a vápenatých povlaků, oxidací, otisky rukou, drobnými nárazy, poškrábáním, ulpíváním nečistot a dalšími nepříznivými vlivy. Vytvořená ochranná vrstva je hydrofobní, ultra tenká, plně transparentní, nelepí, vykazuje samočistící schopnost (takzvaný lotosový efekt) a chrání povrch před pronikáním částic do mikro pórů materiálu. Díky antistatickým účinkům výrazně zjednodušuje následné mytí a údržbu povrchu, a to i běžnými čistícími prostředky, bez nutnosti použití nebezpečných chemikálií.

NanoPoliture je vhodný pro běžné uživatele i pro provozovatele auto myček, servisů, auto půjčoven a dalších profesionálních provozů.

NanoPoliture je vhodný k ošetření pro osobní automobily, veterány, motocykly, skútry, čtyřkolky, jízdní kola, nákladní vozy, kamiony, autobusy, trolejbusy, tramvaje, vlaky, vozy metra, lodě, čluny, letadla a další dopravní prostředky. Lze jej aplikovat ručně i za pomocí strojového leštění.

Ošetřený povrch je chemicky odolný vůči přípravkům do hodnoty pH 13, je bez mastného filmu, plně transparentní, s vysokou tepelnou odolností až do 400°C. Životnost nano vrstvy NanoPoliture závisí na správné aplikaci a míře mechanické zátěže. Orientační životnost nano vrstvy je 6-12 měsíců nebo 10-20 000 najetých kilometrů.


Návod

Osobní ochranné prostředky při aplikaci NanoPoliture

Při aplikaci používejte ochranné pomůcky, jako jsou rukavice a ochranný oděv. Dodržujte obvyklá opatření pro bezpečnost a ochranu zdraví při práci. V přestávkách a na konci práce si umyjte ruce.

Příprava před aplikací nano přípravku NanoPoliture

Pro dosažení požadovaných výsledků je nutné dodržet předepsaný aplikační postup. Pracujte při teplotách vyšších než 15 °C. Plochy, které chcete ošetřit, musí být zcela suché, zbavené všech nečistot a pozůstatků čistících přípravků. Přípravek není vhodné aplikovat na plochy rozpálené slunečním zářením, teplota plochy by neměla přesáhnout 30 °C. Provádíte-li aplikaci venku, nepracujte za deště nebo mrholení. 

Příprava podkladu před aplikací NanoPoliture

Před aplikací nano pasty NanoPoliture je nutné povrch dokonale vyčistit a odmastit! Doporučujeme důkladně vyčistit i nový povrch, materiál může být znečištěn během výroby nebo přepravy.

Pro různé typy znečištění nabízíme naše efektivní čističe z řady ANKER CLEANERS

NanoShampon – nano šampon pro ruční mytí

NanoCleaner – univerzální čistič a odmašťovač

AC Bug – odstraňovač hmyzu

PŘÍPRAVEK JE PŘIPRAVEN K PŘÍMÉMU POUŽITÍ! 

Aplikace nano pasty NanoPoliture

Pro dosažení maximálního výsledku je nutné používat čisté aplikační pomůcky. Pro aplikaci NanoPoliture použíjte apliační pady N4Y Car polish spontage a následné rozleštění doporučujeme používat utěrku z mikrovláken nebo z netkané textilie. 

 1. Plochu umyjte nano šamponem pro ruční mytí NanoShampon v poměru: 50 ml/10 litrů  do teplé vody. Nechte 5 minut odstát. Následně povrch důkladně umyjte a vysušte.
   
 2. Pro použití na starší laky více než 1 rok DOPORUČUJEME povrch mechanicky vyleštit. Tím odstraníme škrábance a oxidaci laku. Pro tento krok doporučujeme použít renovační nano pastu NanoRepol.
   
 3. Pokud je plocha dokonale vyleštěna a povrch odmaštěn. Láhev nano pasty NanoPoliture před použitím pořádně protřepejte ( až do husté konzistence)! Proveďte aplikaci ochranného nano přípravku NanoPoliture. Přípravek aplikujte na aplikační pad N4Y Car polish spontage. Nano pastu roztírejte krouživými pohyby. Postupujte systematicky po povrchu. Stejným způsobem postupujte při strojovém leštění, za pomocí auto leštičky.
 4. Zbytky nano pasty NanoPoliture vyleštěte do lesku za pomocí švédské utěrky nebo mikrovlákna.
   
 5. Po aplikaci cca 3-4 hodiny (při teplotě vzduchu okolo 20 °C) nanesená vrstva zcela zasychá a stává se vodě odolnou. Během prvních 48 hodin po aplikaci by ošetřený povrch neměl být vystaven působení chemických látek a mechanické zátěži.

Údržba ošetřeného povrchu s NanoPoliture

Na ošetřené povrchy doporučujeme používat čisticí přípravky z řady ANKER CLEANERS s neutrálním pH7. Nikdy k čištění nepoužívejte abrazivní, kyselé nebo zásadité látky! Pro oživení nano vrstvy doporučujeme použít nano šampon NanoShampon. Obnova starého nano nátěru se provádí stejným způsobem jako aplikace předchozích nátěrů. Pro odstranění nano nátěru použijte brusné - leštící pasty.

Odvolání

Informace v tomto technickém listu se opírají o naše nejlepší znalosti a praktické zkušenosti. Vzhledem k tomu, že výrobek je používán mimo dosah naší kontroly, nemůžeme zaručit jeho správné použití. Výrobce neručí za případné škody způsobené nesprávným použitím nebo skladováním. Dodržujte aplikační postup a v případě dotazů využijte naši technickou podporu tel. +420 774 431 102


Vydatnost

Orientační vydatnot nano impregnační pasty NanoPoliture je 10 ml/m2


Specifikace

Typ povrchu lakovaný povrch, plast, kov
Obsahuje Benzinová frakce (ropná), hydrogenovaná těžká 10-20 Obsah (%hm.)
Zápach charakteristický po výchozích surovinách
Barva Slonová kost
Spotřeba 10 ml/m2
pH neurčeno
Rozpustnost ve vodě nerozpustný
Relativní hustota (při 20°C) 1 g/cm3
Teplota skladování 5°C do 30°C
Doba spotřeby 24. měsíců

Označení v souladu s Nařízením EU. Č 1272/2008

Není klasifikováno jako nebezpečná směs. 

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich
používáním souhlasíte. Další informace