Nano impregnace keramiky a leštěného kamene NanoCeratec

POPIS VÝROBKU

Nano impregnace NanoCeratec je vhodný pro ošetření leštěného přírodního i umělého kamene, sanitární keramiky, keramických obkladů i dlažeb, porcelánu atd.

VYBERTE VARIANTU

Nano impregnace keramiky a leštěného kamene NanoCeratec 50 ml + 100 ml NanoCleaner ZDARMA EAN: 8594179530090 Interní kód: NY7000005 Váha: 0,063 kg Záruka: 24 měsíců Dostupnost: Vyprodáno 49 CZK
Nano impregnace keramiky a leštěného kamene NanoCeratec 150 ml + 500 ml NanoCleaner ZDARMA EAN: 8594179530083 Interní kód: NY7000015 Váha: 0,214 kg Záruka: 24 měsíců Dostupnost: Vyprodáno 99 CZK


DOPORUČUJEME K VYBRANÉMU ZBOŽÍ

NanoCeratec nano impregnační přípravek s obsahem nanočástic SIO2 , který na povrchu vytváří ultra tenký film chránící materiál před vnějšími vlivy, jako jsou např. voda, mastnota, prach, vodní kámen, olej atd.  Nátěr je zvýrazňující tzn. mokrý efekt bez mastného filmu. Ošetřený povrch se stává chemicky odolným vůči přípravkům do pH 13 a vůči teplotám až do 400 °C. Životnost vrstvy závisí na správné aplikaci a míře mechanické zátěže. Orientační životnost nano vrstvy je 24 - 60 měsíců.

NanoCeratec je vhodný pro ošetření leštěného kamene (žula, mramomor, travertin, onyx), přírodního kamene a tenkovrstvých kamenů Slate-Lite (břidlice, žula), sanitární keramiky (umyvadla, toalety, bidety, sprchové vaničky, vany), keramických obkladů a dlažeb (fiandre) atd. 

NanoCeratec je vhodný pro použití v domácnostech i profesionálních provozech.


Návod

Osobní ochranné prostředky při aplikaci NanoCeratec

Při aplikaci používejte ochranné pomůcky, jako jsou rukavice, brýle a ochranný oděv. Dodržujte obvyklá opatření  pro bezpečnost a ochranu zdraví při práci. Při práci s přípravkem nejezte, nepijte, nekuřte. Zamezte potřísnění očí a kůže. V přestávkách a na konci práce si umyjte ruce.

Příprava povrchu před nano aplikací NanoCeratec

Před nano aplikací je nutné ošetřovaný povrch důkladně vyčistit. Podle tipu znečištění, vždy volíme správný čistič!

Pro různé typy znečištění nabízíme naše efektivní čističe z řady ANKER CLEANERS

AC230 – odstraňovač mastnoty

AC300 – čistič kamene a fasády

AC301 – čistič protiskluzové a keramické dlažby

AC304 – odstraňovač cementu

AC310 – odstraňovač vodního kamene

AC800 – vysoce účinný čistič fasády, betonu a kamene

NanoCleaner - univerzální čistič a odmašťovač

Na ošetřený materiál přípravkem NanoCeratec lze použít bez chlórovou dezinfekci H2O COOL.

PŘÍPRAVEK JE PŘIPRAVEN K PŘÍMÉMU POUŽITÍ! 

Způsob aplikace nano přípravku NanoCeratec

Pro nanášení nano přípravku NanoCeratec doporučujeme použít N4Y Application pad (aplikační podložka) a N4Y Application cloth (aplikační utěrku) určenou na nano aplikaci. Následné rozleštění použíjte utěrku z mikrovláken nebo z netkané textilie. Vždy dbejte na čistotu aplikačních nástrojů. NanoCeratec nanášejte rovnoměrně v jedné vrstvě v dostatečném množství v závislosti na savosti povrchu. Případné vzniklé šmouhy ihned rozleštěte. Postupujte systematicky po povrchu. 24 hodin po aplikaci (při teplotě vzduchu okolo 20 °C) nanesená vrstva zcela zasychá a stává se vodě odolnou. Během prvních 48 hodin po aplikaci by ošetřený povrch neměl být vystaven působení chemických látek a mechanické zátěži.

Údržba ošetřené nano vrstvy NanoCeratec

Na ošetřené povrchy doporučujeme používat čisticí přípravky z řady ANKER CLEANERS s neutrálním pH7. Nikdy k čištění nepoužívejte abrazivní, kyselé nebo zásadité látky! Pro gastro provozy, wellness centra, bazény, koupelny, toalety doporučujeme používat připravky z řady H2O Cool jako např. jsou: disiCLEAN SURFACE non-foaming nebo disiCLEAN SURFACE foaming. Pro oživení nano nátěru doporučujeme povrch odmastit přípravkem NanoCleaner. Obnova starého nano nátěru se provádí stejným způsobem jako aplikace předchozích nátěrů.

Odvolání

Informace uvedené v tomto technickém listu vycházejí z našich znalostí a praktických zkušeností. Vzhledem k tomu, že je výrobek používán mimo dosah naší kontroly, nemůžeme ručit za jeho správné použití. Výrobce neručí za případné škody způsobené nesprávným používáním nebo skladováním. Dodržujte aplikační postup a v případě dotazů využijte naši technickou podporu tel. +420 774 431 102


Vydatnost

Orientační spotřeba nano impregnace NanoCeratec 5–10 ml/m2


Specifikace

Typ povrchu keramika a leštěný kámen
Chemická báze modifikovaný oxid křemičitý
Zápach po aminech
Transparentnost kapalina (čirá, matná, bezbarvá, nažloutlá)
Spotřeba 5-10 ml/m2
Tlouška vrstvy cca 300 nm
Vodě odolnost cca 90° (20μl)
Olejo odolnost není
Chemická stabilita cca pH 1 až pH 13
Teplotní odolnost 150 °C trvalý
Trvanlivost ve slané vodě ANO
Odolnost vůči počasí 3500 h pursuant to ISO 11507 A
Teplota skladování -3°C to 30°C
Doba spotřeby 24. měsíců

Označení v souladu s Nařízením EU. Č 1272/2008

VAROVÁNÍ H315 Dráždí kůži. P102 Uchovávejte mimo dosah dětí, P280 Používejte ochranné rukavice /ochranné brýle. P302 + P352 PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody. P501 Odstraňte obsah/obal jako nebezpečný odpad


 

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich
používáním souhlasíte. Další informace